mandag, 16 juni 2014 09:52

Resultater Ilsetra Opp

I et nydelig sommervær ble det søndag arrangert motbakkerittet Ilsetra Opp.

Det endte med vinnerne Lars Ragnar Manengen (Lillehammer CK), Elisabeth Sveum (Raufoss/Gjøvik SK), Lars Laulo (IL Heming), Torjus Bakken (Lillehammer CK), Thor Herman Kvamme (Lillehammer CK) og Kevin A. Sandli Messel (Ringerike SK). 

Se komplett resultatliste her!

Menn:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Manengen Lars Ragnar Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 38.17
2 Rønnestad Bent Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 39.02
3 Ellingsen Jonas Ottestad IL - Sykkel 39.09
4 Offigstad Oddvin Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 39.35
5 Mortensen Frank Vegard   41.39
6 Forseth Sigmund Lågen CK 42.31
7 Sveum Olav Raufoss/ Gjøvik sykkelklubb 48.49
8 Karlsen Leif Håkon Ringerike Sykkelklubb 52.21
9 Nordnes Anders Kristian Ottadalen  53.02
10 Sveen Marius Totenkrank CK 53.15
11 Forseth Torgeir   53.18
12 Aaslund Geir Stian Follo Sykkelklubb 1.07.31
         
3 Kankerud Kristen Lillehammer Cykleklubb - Sykkel DNS
5 Bakken Ole Martin Lillehammer Cykleklubb - Sykkel DNS

ilsetraopp2

Kvinner:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Sveum Elisabeth Raufoss/ Gjøvik sykkelklubb 49.56

Gutter 15/16:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Laulo Lars IL Heming - Sykkel 40.06
2 Aulstad Brage Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 41.01
3 Hansen Sebastian Ivan Raufoss & Gjøvik SK 41.16
4 Karbøl Kristen Søndenå Sauda SK 42.23
5 Nybakk Alexander Ringerike Sykkelklubb 42.29
6 Varlid Ådne Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 43.58
7 Kjemhus Joakim S. Sandnes Sykleklubb 44.04
8 Hovdenak Emil Berg Ringerike Sykkelklubb 44.08
9 Husom Amund Kirkebøen Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 46.24
10 Westad Rasmus Børset Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.03
11 Lørken Roman Magnus Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.21
12 Hong Herman Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.25
13 Selnes Ola Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 48.01
14 Søyland Harald Kittelsbye Ringerike Sykkelklubb 48.36

Gutter 13/14:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Bakken Torjus Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 53.10
2 Ugland Tobias Raufoss & Gjøvik SK 54.57
3 Botn Sivert Hadeland sykkelklubb 56.44
4 Aaslund Magnus Follo Sykkelklubb 1.02.59

Gutter 11/12:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Kvamme Thor Herman Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 9.12
2 Riste Topp Audun Ringerike Sykkelklubb 9.58
3 Ulset Ådne Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 12.03
4 Hovdenak Trym Joakim Berg Ringerike Sykkelklubb 10.12
         
  Berger Noah R. Eidsvoll SK DNS

Gutter 10:

Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Messel Kevin A. Sandli Ringerike Sykkelklubb 9.30
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -